Мотосалон Carpoint To-U


Carpoint To-UДилер Zero

Информация про салон Carpoint To-U

Carpoint To-U - це українсько-норвезька компанія, що надає найширший вибір нових європейських електромобілів та електробайків в Україні, сприяє розвитку інфраструктури та електротранспорту в Україні.

Ми є ексклюзивним імпортером таких брендів, як Detroit Electric та Zero.Carpoint To-U це не просто салон електромобілів, а локація яка має за мету пропаганду екологічного підходу у всіх сферах життя людини.

Створюючи вільний простір, ми об’єднуємо людей, які бажають зробити Україну зеленою та енергонезалежною. Долучайтесь до наших зустрічей, обговорень та вечірок. Ми відкриті також для компаній, що використовують нові підходи в бізнесі та розуміють важливість екологічної та етичної складової. Зелене і чисте майбутнє можливе!

Приєднюйтесь до створення вільного простору майбутнього.

Carpoint To-U - це не лише найширший вибір нових європейських електромобілів та електробайків, зарядних пристроїв та аксесуарів. Вільний простір майбутнього Carpoint To-U - це також місце обміну знанням і досвідом.Ми відчинені для усіх, хто цікавиться електротранспортом, зеленими технологіями та інноваціями.Запрошуємо приєднатись до Carpoint To-U та стати учасником презентацій, обговорень, зустрічей та вечірок.

Ми працюємо, щоб зробити світ зелених технологій реальним та чекаємо на вас у Львові за адресою вул. Липинського 36. 

Контакты мотосалона Carpoint To-U

Carpoint To-U
Тел: (098) 571-14-14, (093) 571-14-14
Адрес: Львів, вул. Липинського 36

Добавить автосалон