Мотосалон ПРЕСТИЖ МОТО


ПРЕСТИЖ МОТОДилер Kawasaki Дилер Yamaha Дилер Gilera Дилер Moto Guzzi Дилер Piaggio Дилер Aprilia Дилер Derbi Дилер Scarabeo Дилер Vespa

Информация о салоне ПРЕСТИЖ МОТО


Мотосалон “ПРЕСТИЖ МОТО” працює на регіональному ринку понад 6 років.

Наша активна і молода команда кваліфіковано підбере для Вас мототехніку за Вашими вподобаннями.

У нашому мотосалоні представлені провідні світові мото-бренди: Yamaha, Kawasaki, Aprilia, Piaggio, Vespa, Gillera, Guzzi, Derbi.

Саме тому ми можемо запропонувати широкий асортимент моделей та видів мототехніки — дорожні, туристичні, круізери, крос, спорт, баги, квадроцикли, дитячий транспорт... Yamaha и Kawasaki – японські виробники мототехніки: мотоциклів, скутерів, квадроциклів, гідроциклів … Aprilia, Derbi, Gilera, Guzzi, Piaggio, Scarabeo, Vespa - техніка з Італії. Весь модельний ряд кожного виробника представлений у нашому мотосалоні. Отож, Ви маєте можливість обрати та придбати мототехніку за вашим вподобанням. Ми виконаємо будь-яке Ваше мото-бажання на замовлення. Крім цього, у салоні представлений широкий вибір аксесуарів та екіпірування. Також “ ПРЕСТИЖ МОТО” надає послуги з гарантійного та післягарантійного обслуговування. Завітайте до нашого мото-салону і ми втілимо будь-яку вашу мото-мрію в реальність.  

Графік роботи ТОВ “ПРЕСТИЖ МОТО”
пн - пт з 8:30 - 18:00
сб - з 9:00 до 16:00
нд - вихідний. 

Новости и акции салона ПРЕСТИЖ МОТО

Контакты и карта проезда в ПРЕСТИЖ МОТО

Престиж-Мото
Тел: (0382) 702-200, (097) 691 87 29
Адрес: Хмельницкий, ул. Прибужская, 48/2 

Добавить автосалон