Модельный ряд Honda

Отзыв о Honda XR150L 2014 года


Honda XR150L 2014
Модель: Honda XR150L 2014 г.в. , пробег - 1908 км, двигатель - 149 куб.см.
Автор: Олег (Украина, Червоноград)   23.09.2015
НадежностьОценка: 3
КомфортОценка: 3
ХодоваяОценка: 2
Внешний видОценка: 5
Общая оценка3.0

Брав цей мотоцикл минулого року в Львові в офіційного дилера. Спочатку хотів купити китайський ендуро вайпер, який в 2 рази дешевший але вибрав хонду, бо сподівався отримати якісний мотоцикл. Коли приїхав ним зі салону додому то помітив, що ланцюг не натягнутий і потер на рамі фарбу, коли сам вже підтягував ланцюг, побачив що захисний пластмасовий щиток над ним кривий, потім побачив, що сідушка добре не прилягає сам вирівняв задній кронштейн кріплення. Потім прийшлось самому регулювати зазори на клапанах і взагалі таке враження наче я купив китайський мотоцикл в палатці на ринку а не в офіційного дилера, все розрегульоване, не попідтягуване, не проведена належним чином передпродажна підготовка. Погано заводиться треба прогрівати двигун зо дві хвилини, щоб рушити, бо інакше заглохне. Наїздив не багато 1900км. їжджу акуратно переважно по асфальті, вчора потекло масло з передньої вилки. І взагалі в нього зажостка як на ендуро підвіска і занадто високе передатне число першої передачі.

Плюсы автомобиля: Гарний зовнішній вигляд, малий розхід 2.5-3л на 100км. дуже тихо працює і добре тягне двигун.

Минусы автомобиля: Поганий передпродажний сервіс все розрегульоване і не підтягнуте, жостка і ненадійна підвіска як для мотоцикла подвійного призначення,зависоке передатне число першої передачі, погано заводиться, ціна.

Совет покупателю: Не раджу купляти занадто висока ціна, можна взяти щось дешевше з ненабагато гіршою якістю.

Нет Да
Отзыв был полезен?

Обсудить отзыв про Honda XR 2014

Андрей L  

Полагаю, имело смысл протестировать перед покупкой, чтобы понять насколько он вам подходит. Опять же пытаться регулировать, что либо самостоятельно на гарантийном мотоцикле, я бы тоже не стал, предоставив это сервисным инженерам, еще бы и жалобу написал на продавца на не надлежащую предпродажную подготовку!

ОТВЕТИТЬ  
ingvar7744  

Взяв новий, сизон відїздив ніяких притензій до хонда.По трасі не вистачае шостої двигун думаю змігби .Перед продажна підготовка моглаб бути й краша.Якість, з китайцем нема чого й рівнятию.Для лісу рибалки полювання його вистачае навіть з цим двигуном,на трасі трохіб швидше.Беріть не пошкодуете,китайці хоч і дешевші але якість не та, маю досвід

ОТВЕТИТЬ  
Вход | Регистрация

Автобазар InfoCar.ua

Продажа б/у Honda

Honda CBR 2006 Honda CBR 6.500$ 2006 21.000 км
Honda Topic 2010 Honda Topic 550$ 2010 4.000 км
смотреть все
объявления